Příchut slz II...Copak chystáš,Balipso

24. března 2009 v 18:19 | Balip
Sice jsem trochu opustila osnovu,podle které píšu,ale myslím že tohle je důležitý zlom v jejím životě...v životech všech xD Ale překvapení bude více...muhehéé (Těším se až budu vražidt xD)

V Konoze to jako vždy žilo.Na trzích prodavači vykřikovali co vše nabízejí,děti si hráli na honěnou a schovávanou...Jakmile Balipso prošla bránou,kolem ní bylo nezvykle velké množství pachů.Na chvíli jí to zmátlo,ale nakonec se přeci jen vydala dál.Nevěděla kam to vlastně jde,hlavní bylo,aby skryla svoji slepotu.Nikdo ji nepoznal,dokonale splynula s davem.
Vlastně ani nevěděla kam má namířeno,všechno se za tu dobu změnilo a ožilo.
Když ale procházela jednou z uliček dál od všeho dění,ucítila něčí ruku na svém boku."Zloděj..."projelo ji ihned hlavou a v rukách se jí blýskly otrávené jehly.Balip ani jehly neváhali,rychle vystřelili dozadu a zapíchly se do krku mladíka.Ten jen úžasem vydechl a skácel se na zem.Balip se k němu sehla,rukou před sebou začala hledat jeho tělo.U obličeje si dala záležet,prsty přejížděla po tvářích,vlasech,ústech a snažila si vybavit jeho tvář.
"Tsunade to tu asi moc nezvládá,když už kradou děti"odfrkla si po chvíli kdy zjistila,že mladíkovi může být tak dvanáct let."Hochu,ty máš obrovské štěstí,že jsem tě jen uspala..."poplácala ho po tvářičkách a zvedla se "...Málem jsem šáhla po smrtící dávce"dořekla,jakoby ji snad mohl slyšet.Potom se jen s chladným úsměvem otočila a vydala se tam,kam měla namířeno.Do neznáma...


↓ Mezitím v kanceláři Tsunade

"Je to zlé,Kakashi.Akatsuki napadli vesnice poblíž.Myslím,že jsme na řadě mi.Jak jde Narutovi trénink?"sepjala ruce Tsunade a s vážnou tváří pohlédla na klidného Kakashiho.Ten,v ruce knížku,se na ni jen letmo podíval a dál hleděl z okna.
"Jde mu to dobře,dělá velké pokroky.Myslím,že už konečně dospěl.Mě ale dělá starosti něco jiného..."zahuhla přes masku a jeho oči se přesunuly na stůl Tsunade.
"Já vím,ale tahle funkce je velice náročná a já nemám čas hlídat všechny ve vesnici,zdali vedou spořádaný život.Ti zdloději jsou sice..."nedořekla Tsunade,protože se Kakashi zničehonic zvedl,rukama se opřel o stůl a naklonil se k ní.
"Tohle jsem neměl na mysli,znepokojuje mě hlášení Nejiho.Je možné,že do Konohy přišla dávná hrozba."ustaraně se na ni zadíval a přes masku bylo vidět jak se nervozně kouše do rtu.Tsunade na něj v šokovaně pohlédla,zřejmě už očekávala nějaké jméno z Akatsuki.
"Myslím,že Itachi k nám ještě nedorazí,naposledy ho viděli v Mlžné"
"Nemyslel jsem jeho,myslel jsem Balipso."
"Je mrtvá Kakashi,Gaara ji odstranil když ho chtěla zlikvidovat.Její tělo ukryl Itachi,na místě se našel květ modré růže.Věděl,že kdyby jsem ji našli my,skončila by v jámě mezi hmyzem..."zamračila se Tsunade a začala se prodírat papíry.

"Neji ji dnes ráno viděl,dost se změnila.Je možné,že shání informace pro Akatsuki nebo touží po pomstě.V tom případě bych měl seznam o čtyř stránek koho by chtěla zabít.Já jsem na tom seznamu také..."odvrátil se Kakashi,otočil se na patě a vyrazil směrem ke dveřím.
"Neříkej že se bojíš..."ušklíbla se Tsunade navzdory stísněné situace.Moc dobře si uvědomovala,že pokud je v Konoze Balipso,neznamená to nic dobrého.Kakashi neodpověděl a zmizel někde v chodbě.
"To mi tu ještě scházelo,jakoby nestačily ty problémy s kanalizací,zloději a obchodníky"zavrtěla hlavou a zmizela za hromadou papírů...

↓ Zpátky v Konoze

"Proboha..."zabrblala Balip a mírně se zamračila.Ihned si stáhla kápi více do obličeje,ucítila známý pach.Dokonale splývala z davem lidí u stánku s rybinou,rukama šahala na druhy ryb a hledala večeři.Den nejedla a i když to její žaludek nedával najevo,se silou to byla bída.Pach ryb ji ale neznemožnil ucítit pach dávného přitele,který byl blízko ní.Moc dobře věděl,že už ví o jeho přítomnosti a tak ji vzal za rameno a naklonil se k ní.

"Potřebuji s tebou mluvit.Posílá mě Pein..."zašeptal.
"Nehýbej se..."rozkázala tiše a zavřela oči.Neměla sice sílu,ale přemýstit se ještě dokázala.Mrknutím oka oba dva zmizeli,jen obchodník zmateně koukal jak mu zmizel kšeft.

↓ O pár chvil

"Jak jsi věděla,že jsem to já?"zeptal se modrý přítel jakmile se oba objevili v jedné z temných uliček přesně tam,kde Balipso uspala chlapce.Chlapec už tam nebyl,zato se tam zbytky ládovaly dvě tlusté krysy.
"Smrdíš jako ty ryby..."odsekla Balip.Kisame se neurazil,znal ji moc dobře a tohle mu připadalo jako nejlepší vtip,co kdy řekla.Hlasitě se rozesmál.
"Ticho,nikdo o nás neví.Ráda bych zůstala mrtvá ještě pár dní"zasyčela k němu a odkryla svůj obličej.

"Sakra,jak já tomu Itachimu závidím..."zavrtěl hlavou Kisame jen co se na ni podíval.Když ale viděl,jak Balip šahá pro jehly,začal s vysvětlováním proč tu je.
"Peinovi se nelíbí,že jsi opustila svůj úkryt.Můžeš ohrozit všechny plány.Pokud tě chytí a ty jim vyklopíš,co chystáme...!"nedořekl Kisame,protože měl náhle jehly u krku.Balipso se na něj s kamenou tváří dívala.
"I kdyby mě mučili,ze mě nic nedostanou to by snad mohl vědět!"podrážděně zamrkala,snažíc se odehnat tu tmu.Co by dala za pohled na jeho modrou kůži...S Kisamem to ani nehlo,jednou rukou chytil Balip za zápěstí,kterým ho ohrožovala a silně jím trhl za Balipsina záda.Jehly jí vypadli z ruky.Kisame ji tím otočil zády k němu,rukou trhl k sobě a tak ji mohl vzít druhou rukou pod krkem.Její zápěstí však nepustil,jen zmírnil stisk.Balip vydechla pár sprostých slov a pokusila se vymanit z jeho sevření.Bohužel neúspěšně.
"Co chceš dělat?Chceš se pomstít nebo chystáš podraz?"pokračoval Kisame jakoby se nic nestalo.Balip mlčela a s mírným zamračením se dívala do tmy před sebou.
"Znám tě dlouho,tvé srdce ale nikdy nebylo tak z kamene.Změnila jsi se..."přiblížil se k ní více,díky sevření si vlastně mohl dělat co chtěl.Balip ucítila jeho dech u svého obličeje...ucítila teplo jeho tváře.
"Vím,že jsi slíbila pomstu Mlžné.Proto nechápu proč jsi tady v Konoze.Hledáš tu snad někoho?Jsi slepá Balip,uvědom si to...."
"Fakt díky,že jsi mi to připomněl...málem jsem na to úplně zapomněla!"zasyčela s kapkou ironie Balip.Na chvíli zavládlo ticho.
"Chci dostat Kyuubi"šeptla pak rozhodně Balip.Kisame oněmněl,tohle nečekal.Šokovaně vykulil očka a beze slov se na Balip zadíval...
"Ano mám v plánu dostat to,co je uvnitř Naruta Uzumakiho"zopakovala znovu chladně a toužíc po krvi si olízla rty.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shiory Shiory | Web | 26. března 2009 v 14:49 | Reagovat

Ohh, nádhera....... já na to nemám slov..... to je dokonalý.... nádhera jen tak dál.....

2 Balipso hi Suri(Balipso Seina Usuruju) Balipso hi Suri(Balipso Seina Usuruju) | Web | 26. března 2009 v 17:26 | Reagovat

Shíí já sem ti tak vděčná že to čteš! ^^ Mockrát děkuji

3 Sui Narumi Sui Narumi | Web | 26. března 2009 v 20:36 | Reagovat

No tohle...je to dokonalý...moc se mi to líbí!

4 Shiory Shiory | Web | 27. března 2009 v 14:00 | Reagovat

Balip: Simtě já se vždycky nemůžu dočkat dalšího dílu XD čtu to strašně ráda neděkuj ^_^

5 Mieko-chan Mieko-chan | E-mail | Web | 27. března 2009 v 21:59 | Reagovat

Aoi

my nejsem sb??? :(

když jo teda newím nemáš mě v oblíbených xD tak kdžy jo je něco k sb na blogu páá xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


free counters