Příchut slz II.-Hra začíná

20. března 2009 v 16:30 | Balip

Hra začíná...

Neupravená cesta,jenž se linula od údolí Blesku k malé vesničce na jihu Listnaté byla nepoužívanou cestou několik let.Skvělá cesta pro Balipso,aniž by ji někdo zahlédl.I kdyby ji náhodou někdo viděl,určitě by ji nepoznal.Za ty roky se hodně změnila,zestárla.Aby také ne,už jí bylo 18 let.Za tu dobu se její výška moc nezměnila,spíše její rysy.V obličeji byla značně bledší,její plné rty se přestali usmívat a její oči pohasli.Ztratila tu jiskru,kterou byla proslulá.Vrásky smíchu jen smutně naznačovali dobu,kdy byla dítě,kdy se ještě uměla bavit a v jejím srdci nebylo prázdno.Černé vlasy nosila rozpuštěné,někdy ledabyle svázané stuhou.Za ty léta narostli až k jejímu pasu,leckdo by jí je mohl závidět.
Začala se oblékat více provokativně,často tak upoutala zraky mužů kolem ní.Ti za to pak zaplatili životem,když se s ní dali do řeči.Specialita Balipso byla,dostat je až do postele a tam je brutálně bez pomoci zraku pomalu zabít...Beze svědků.
Balipso zastavila,ruce nechala volně podél těla a zavřela oči.Vdechovala tu svěží vůni,vůni Hyuugů.Její koutky úst lehce zacukali nahoru,nejspíše měli v plánu vytvořit na tváři dokonalý a chladný úšklebek.Postava v bílm plášti došla až k ní,tedy spíše před ní.Balipso vědělě kdo to je,jenže se jí situace líbila natolik,že si chtěla trochu užít.Sundala si kápi a podívala se známému do očí,tedy spíše směrem tam kde si myslela že má oči.

,,Jste na hranici,zanedlouho budete v Konoze.Sleduji vás už dlouho a mojí povinností je Vás zkontrolovat"řekl jako vždy vážným hlasem Neji,bývalý týmový partner Balip.
"Zkontrolovat co?Zdali nepašuji tabákové výrobky či nevhodné množství saké?" zamrkala Balipso,nepoznal ji a to ji těšilo.Neji se lehce zamračil,podíval se jí do očí a snažil se v nich přečíst,co je vlastně zač.
"Vaše jméno a proč tudy jdete prosím,at je to rychle vyřízené"řekl po chvilce ticha a bylo slyšet,jak pečlivě svá slova vybíral.
"Nemám jméno,jsem pohřbená,Neji Hyuugo"její obličej se přiblíž k jeho,i když neviděla,přesně by uhádla výraz jeho obličeje.
"Kdo jste a jak mě znáte?" znejistěl najednou,už nevystupoval jako diplomat spíše jako nervozní hraničář.
"Jak jsi jen mohl zapomenout,vždyt je to jen..."odmlčela se a pohledem těkla k blízkým stromům " šest let..."dopověděla a na tváři se jí objevil chladný úsměv.
"Balipso...Jsi to ty?" Neji se jí letmo dotkl bledé ručky a šokovaně se na ní zadíval.
"Nezměnil jsi se,pořád jsi ten starý Neji.Akorát mě zaráží fakt,že ted kontroluješ kdo všechno přichází do té prohnilé Konohy"narozdíl od Nejiho,Balip nevolila svá slova s pečlivostí.
"Je to důležité postavení,hlavně ted když AKATSUKI napadli několik vesnic poblíž.Tsunade se bojí,že by mohli vniknout až do Konohy"kousek poodstoupil,aby si ji mohl prohlédnout celou.
"Vždy si měl na víc,narozdíl od tvé bláznivé sestřenky"odsekla Balip a znovu si nasadila kápi.Moc dobře věděla,kde ho raní svými intriky,moc dobře věděla,jak tuhle figurku odstranit ze své hry ale napřed ji využít.
Neji na to neřekl nic,jen se snažil urychleně změnit téma,přesně na to ale Balip čekala.
"Kde si byla tolik let?Hledali jsme Tě..."
"Stala jsem se letním vánkem a zmizela v chladném ročním období...Pohřbena v oblacích a nějaký čas ukrytá v kapkách vody"pohladila ho po tváři a vyšla,aby pokračovala ve své cestě.Neji ji nebránil,jen se díval jak opouští jeho blízkost.
"Prosím,uchovej v tajnosti,že jsi mě viděl..."prohodila ještě tiše,když kolem něj prošla.
"Jak vidím,nezměnila si se...Krásná ale ledová.Tvé žádosti vyhovím,budu dělat jakože jsem Tě neviděl"přikývl nakonec a zmizel v obláčku dýmu.
"Změnilo se vše,milý Neji,ty má brzo padlá figurko..."ušklíbla se Balipso a pokračovala ve své cestě do Konohy.Jak by popsala následující situaci,zkáza těch,kteří ji milovali se blíží.Balipso bdue vládnout světu...a chaosu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shiory Shiory | Web | 21. března 2009 v 13:29 | Reagovat

Oh jak může bejt tak dokonale chladná?? To je nádhera....... Někdo loutkař bejt musí jen tak dál..........

2 Balipso hi Suri(Balipso Seina Usuruju) Balipso hi Suri(Balipso Seina Usuruju) | Web | 21. března 2009 v 17:30 | Reagovat

Děkuji,děkuji...*klaní se jak jen může...červená až za ušima xD*

3 Shiory Shiory | Web | 24. března 2009 v 16:48 | Reagovat

* čumí na ní co dělá* co na tý zemi vidíš? * nechápavě*

4 Balipso hi Suri(Balipso Seina Usuruju) Balipso hi Suri(Balipso Seina Usuruju) | Web | 24. března 2009 v 17:07 | Reagovat

Drobky...xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


free counters