Příchut Slz II...Opraš meč,liška čeká

15. srpna 2009 v 10:54 | Balip

Ten den se Cho naučila tolik věcí z oboru chemie, že když večer ulehla na futon k vyhaslému krbu, měla hlavu těžkou jako kámen. Balip zůstala venku, sedět na vlhké zemi před domem. Její oči byly zavřené a ona hluboce dýchala. Ani si nevzpomínala, kdy naposledy meditovala a dnes se rozhodla, že je noc stvořená právě pro tuhle činnost, přestože lehce pršelo.

"Hej ty,zpomal!"křikla za Narutovými zády dívka ve věku šesti let. Její dlouhé černé vlasy byly zapletené do jednoho copu. Na obličeji měla stále kapky zaschlé krve, v očích pozůstatky hrůzy . Pocházela z Hvězdné vesnice, kterou napadla skupina Akatsuki. Nikdo nevěděl proč, ale tahle dívka slyšela důležité informace o tom, co plánují dál. Kazekage se rozhodl začít jednat a nabídl dívce ochranu v Písečné vesnici. Jako doprovod byl vybrán Naruto, který neskrýval své nadšení, že po tak dlouhé době spatří starého přítele.
Ovšem s dívkou si příliž nepadli do oka, Naruto se raději rozhodl ignorovat jakkoukoliv její přítomnost. A jak to má v povaze, neuvědomoval si,jaké to může mít následky ...
"Nenávidím tě..."sykla dívka o něco tišeji než předtím a zpomalila krok. Naruto obrátil oči v sloup a v duchu proklínal všechny malé děti, přičemž se uklidnoval, že ráno už dorazí do vesnice a začne se o ni starat někdo jiný.

"Ách,čistíš si hlavu od problémů?" ozvalo se za Balip,která se ani neobtěžovala otevřít oči a natočit hlavu na vetřelce." Nerad tě ruším,ale trochu se nám to zvrtlo..."nedal se odbýt blondáček a sedl si vedle ní. Teprve po těch slovech Balip konečně otevřela oči a pohlédla na něj.
"Zvrtlo?!"zřetelně zopakovala.Blondáček přikývl,ale když se na něj Balip stále dívala, uvědomil si,že je vlastně slepá.
"Hai,po našem posledním útoku zůstal svědek, který prý slyšel, co máme dalšího v plánu. Víš že Hidan tu svou hubu nezavře ani při boji a vesele si povídá klidně i sám se sebou. Víš, nebylo by to tak akutní, ale on řekl něco v tom smyslu, že ses vrátila a máš spoustu plánů do budoucnosti, dokonce i jmenoval pár osob, které plánuješ zabít... Je to vážné. Nejhorší je, že má Naruto náskok, takže máme jen jednu možnost a to se přemístit."seznámil ji se situací. Balip měla sto chutí zakroutit krkem nejen Deidarovi, ale i Hidanovi. Párkrát se nadechla a vydechla. Po nějaké chvíli se zvedla, oprášila si své pozadí a zmizela ve svém domě.
Tam překročila spící Cho, která spala na svém obvyklém místě a postavila se doprostřed místnosti. Přemýšlela, co všechno si vzít sebou za zbraně, netušila jak je ten člověk stavěný. Nakonec se ale rozhodla pro svou oblíbenou ktanu, a protože hrozilo značné nebezpečí, že bude muset už ted bojovat s Narutem, vzala si i pár otrávených jehel.
Když vyšla ze dveří, Deidara pozoroval koruny stromů. Blondaté vlasy mu pomalu ale jistě mokly ve večerním dešti.
"Můžeme jít..."oznámila za chodu, počkala až k ní dojde.Poté ho chytila za ruce, soustředila svou chakru na ně dva a v tu chvíli se rozplynuli v bílé mlze.


O 15 minut později
"Dej mi chvíli..."Balip potřebovala popadnout dech. Před pár lety by jí to tak nevzalo, ale tenhle styl přesouvání spotřeboval spoustu chakry, kterou bohužel v tuhle chvíli potřebovala. Blondáček byl na různé věci zvyklí, opřel se o strom a snažil se zorientovat. Neměl ani tušení, kam se oba dva přesunuli.
Po pár minutách se Balip konečně pohla z místa. Udělala pár kroků dopředu, prsty přejela po kůře stromu a nakonec si klekla na zem, přehrabujíc lesní půdu.
"Už tudy prošli,jsou pár metrů před námi..."oznámila tiše. V hlavě už připravovala strategii a případný nouzový plán,kdyby to nevyšlo.
"Ta důležitá osoba...Máme ji zajmout nebo zabít?"pozvedla hlavu,slepé oči zabodla dopředu. Deidara nervozně přešlápl z jedné nohy na druhou.
"Zabít..."vydechl nakonec a sklopil pohled ke svému váčku s jílem. Balip se vítězně usmála, její plán byl tedy hotový a nemusela si dělat starosti s tím, jak dostat onu osobu živou a zdravou někam pryč.

Její plán byl prostý, Deidara umístí pár svých bomb před ně, až se k nim přiblíží tak je aktivuje. Výbuch Naruta překvapí a bude chránit onu osobu. Ta tam však už nebude sama, protože jakmile bomby vybuchnou, Balip se k nim rozeběhne a osobu zajme. Balip celou cestu přemýšlela a došla k názoru, že její válka začíná už tímhle gestem. Zabít tu důležitou osobu přímo před ním by byl bod pro ni. Plán se líbil i Deidarovi, nehrál v něm moc velkou roli a to mu vyhovovalo....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Patriss Le Hatake Nara xDD Patriss Le Hatake Nara xDD | 15. srpna 2009 v 10:59 | Reagovat

Super...ta strategie mi připomíná Shikamaru...moc pěkný...piš dál :-)

2 Shiory Shiory | Web | 15. srpna 2009 v 13:40 | Reagovat

Ta strategie se ti povedla, já na todle nemám mozek. Seš vážně dobrá v celým vyjádření toho příběhu. Stejně Miluju jak ty píšeš n_n.........
A mimochodem máš novej dess viď? Moc hezkej x)

3 Miagel - Julchik Miagel - Julchik | 21. srpna 2009 v 18:34 | Reagovat

Moc pěkný...víš co se mi na těch povídkách líbí ? Že dokážeš napnout situaci a člověk čeká co se stane...moc hezký pokračování...doufám že píšeš další :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


free counters