Příchut slz II...Osudy dvou mladých lidí

3. srpna 2009 v 14:06 | Balip


Klapot malých podpatků přerušovaly klid ruin chrámu.Muž,který ji ještě před chvíli sledoval seděl na zbytku dřevěné lavice.Jeho ruka na moment zmizela v plášti a když znovu vyplula na povrch,svírala kunai,kterým začal vytukávat jakousi melodii o kámen.Balip,bloudící ve tmě tento zvuk nepřeslechla a vydala se podle něj.Těsně u něj klopýtla....Zachytil ji.To,že to udělala schválně si uvědomil,až když ji držel ve svém náručí.
"Itachi,city tě dělají zranitelnější,moc lidem věříš a třesou se ti ruce...Máš ze mne strach?"s úšklebkem ho na místo pozdravu zkritizovala.
"A ty jsi si vzala podpatky...Jsme si kvit"postavil ji na nohy.Balip neváhala,téměř okamžitě vytasila svou katanu a její hrot přitiskla nijak překvapenému Itachimu ke krku.Ten byl ale rychlejší,jeho katana už tlačila na místo,kde měla srdce.
"Řekni mi,opravdu zkamenělo tak,jak Kisame povídal?"opatrně obkrelil malý kruh kolem jejího levého prsa.Balip zamrkala,potom se k němu beze slova přiblížila.Itachiho katana sklonila svůj hrot k zemi,jejich rty se spojily.Balipsiná katana padla k zemi,stejně tak i jeho.Ani jednoho nezajímalo,kde ted jsou a kdo je může pozorovat,neviděli se strašlivou dobu.Čas jakoby se zastavil...Oba si nepřáli nic jiného než cítit toho druhého.Itachiovi ruce bloudily po Balipsiném těle,pomalu odepínaly taštičky s jedem a nacházely skrýše,kde byly ukryté jehly.Balip ignorovala cinkot jehel,které Itachi odhazoval.Její ruce rozepínaly ten černý plášt,symbol Akatsuki.Dlouho necítila jeho jemnou kůži...dlouho necítila jeho vůni.
"Musím ti něco říct..."zašeptal jí Itachi do ouška.Balip ho ihned umlčela dalším polibkem.
"Ted ne...Později "vzdychla mu do vlasů a jemně ho kousla do ušního lalůčku.Itachi se usmál a chytil ji za boky.Balip pochopila,nohama se mu zachytila kolem jeho boků a nechala se odnést kousek dál ke kamennému stolku.Oba povolily stisk a Itachi Balipsiné tělo opatrně na onen stolek položil.
"Je to opravdu důležité,Balip poslouchej mě" naklonil se k ní,hladíc její černé vlasy.Balip zavřela oči a mlčky přikývla.Někde uvnitř se jí jeho tón hlasu nelíbil,pocit,že ho ztratí tu byl znovu.Itachi se na chvíli odtáhl,po nějaké době ji do ruky vtiskl nějakou látku.Nechápala...
"Co je to?"
"Rozbal si to..."Jeho ruka se mírně třásla,stejně jako jeho hlas.Balip se prsty začala zvědavě vkrádat do látkového pytlíku.Když bříškem prstu přejela po jemném kovu s nějakými vyrytými znaky,pochopila.Její zorničky se i přes fakt,že je slepá,rozšířily a její oči začaly zdobit slzy.Odhodila svou masku chladné dívky...Itachi viděl její reakci a pousmál se.Pomohl ji z pytlíku vytáhnout stříbrný prsten a umístil ho na její prsteníček levé ruky.
"Vezmeš si mě?"sklonil se k ní.Jeho vlasy Balip polechtaly na tváři.Ticho,které se po téhle věte rozhostilo se zdálo nekonečné...Trvalo snad věčnost než se Balip odvážila odlepit své slzami zmáčené rty.
"Ano..." usmála se.Jejich rty se zase spojily.
"Ale...chci vidět mé šaty,chci vidět tebe...chci vidět obřad"
"Počkám...neboj se"

..........................................
"Víš,nelíbí se mi,do čeho se pouštíš" spustil Itachi,oblékajíc si svůj Akatsuki plášt.Balip,která seděla na kamenném stolku jen protočila oči."Znáš mě,co si vezmu do hlavy,toho dosáhnu".
Itachi jen nespokojeně zamlaskal,na hlavu si posadil slaměný klobouk s rolničkou a udělal pár kroků k Balip.Jedním švihem ruky ji podal její jehly.Za pár chvil byly oba připraveni k odchodu.Naposledy se na sebe podívali,naposledy se objali a vykročili každý jinam....Vstříc svým osudům.

Příští den
"Ne,bylo by to moc nápadné..."zavrtěla hlavou Balip a svraštila obočí.Kisame zvedl hlavu od papírů k ní a svěsil ramena.
"Tak co máš v plánu?"povolil.
"Nic,necháme je tu misi splnit bez potíží."odpověděla v naprostém klidu Balip a opřela se o chladnou zed jejího domu.Nenápadně si hrála se snubním prstýnkem.Cho muselo být jasné,co se tam stalo,není přece slepá.Zatím se ji ale na nic nezeptala...Byla tichá jako vždy,oběma to vyhovovalo.

"Cože?Cítíš se dobře?Balip,ty máš vždycky plán!Tohle jedinečná šance ho dostat!Nebude mít šanci,lyšák protivnej..."zvýšil hlas a zvedl se.Balip zavřela oči,přemýšlejíc,jestli je její modrý přítel ve stresu kvůli ní nebo rozkazu Peina.Cho seděla kosek od nich a nalévala čaj do tři malinkatých kalíšků.Měla nakázáno poslouchat,což plnila velice dobře.
"Nebo sis to rozmyslela ?" dodal,Cho si od začátku setkání s Balip nevšímal.
"Ne,ale ještě nejsem připravená,lidé mi nevěří.Stále vě mně vidí zrůdu a já stále nemůžu poznat mé lahvičky s jedem.Jak mám vyrobit silnou zbran,když nevím,jakou lahvičku použít a v jakém množství?"
"S těmi tvými jedy nebo nějakou kyselinou nechci mít nic společného,pokusím se sem někoho poslat..."zničehonic se zarazil,pohledem sjel Cho,která mu podávala kalíšek s příjemně vonící bylinou směsí.Povytáhl obočí a cucl.Náhle jakoby jím projel elektrický proud,položil kalíšek a luskl prsty."A co Cho?Vidí dobře a jak se tak dívám,ochočila jsi si ji velice dobře..."
Balip se na chvíli zamyslela.
"Není to špatný nápad,ale nemá základní znalosti...Naučit ji něco tak obtížného jako namíchat silný jed je zcela nemožné v tak krátkém času.Navíc by mi byla při sestavování bobm trochu zbytečná,akorát by překážela....Ale za pokus to stojí!"usmála se nakonec a Cho ji do dlaní položila kalíšek.Balip ho ihned vypila,tvář se jí zkřivila do zvláštní grimasy.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Patriss Le Hatake Nara xD Patriss Le Hatake Nara xD | 3. srpna 2009 v 20:20 | Reagovat

Super...prece jenom se ti ta romantika(romanek povedl bez vrazd xD)...myslim ze je toto zatim ZATIM nejlepsi dil z prichute slz 2..hlavne pis dal protoze chci vedet jak to tedka dopadne....a co bude pak slepa...nebo se ji zrak zahadnym zpusobem vrati aby videla svoji svatbu...good...pis dal at porad nejsu jak napla struna...very nice...Patriss Hatake :-)

2 Miagel ( Julchik) Miagel ( Julchik) | 4. srpna 2009 v 8:18 | Reagovat

Četla jsem jednu knihu.Byla podobná o životě zamilované "vraždící " dívky.Ale musím ti říct,že i když ta kniha mě moc bavila,toto je mnohem mnohem lepší.Hodně se zdokonaluješ, jeden den jsem si četla znovu podrobně všechny tvý díly chtěla jsem najít nějakou chybu( ne pravipisnou) jenže jsem nic nenašla!S takovými dovednosti bych i dokázala říct, že máš nato aby jsi nějakou knihu napsala a vydala.Taky je tam pěkně rozepdána intimní scéna.Nejvíc se mi líbí detaily.A musím taky říct že jsi se zlepšila v tom že se ti tam skoro žádný slovo neopakuje.Moc pěkný piš dál...

                              Miagel

3 Miagel ( Julchik) Miagel ( Julchik) | 4. srpna 2009 v 8:21 | Reagovat

A taky se mi líbí jaký do toho dáváš obrázky.I u tlukotu času.Je to stini mnohem lepší.A navíc jak to tam umisťuješ.Pěkný...:-)

                                Miagel

4 Shiory Shiory | Web | 7. srpna 2009 v 18:43 | Reagovat

Nevim jak se vyrovnám s chválou od Miagel. Dokážeš do té povídky vložit tolik pocitů, které se pak vsáknou do čtenáře, jen díky slovům s emi rozproudí fantazie a před očima se mi tvoří obrazy té povídky, které jsou ještě podpořeny těmy obrázky.... Nádhera pokračuj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


free counters