Pedofil,Blondýna a vojenská škola

27. září 2009 v 23:15 | Balip
Tohle byla má slohovka, která šla do literární soutěže. Ne, nevyhrála jsem, ale přesně tahle povídka je na nástěnce v knihovně (Brno - Lány)... ^o^
Šlo vlastně o pohádku... o "upravenou" pohádku. Já si vybrala Perníkovou chaloupku. (Za chyby se omlouvám, tohle je originál)

Za sedmero panelových domů a sedmero autobusových zastávek, žil byl chudý podnikatel Matouš se dvěma dětmi Jeníčkem a Mařenkou. Jejich vila pomalu chátrala, peníze ubývaly. Matouš se cítil osamělý, chodil jako tělo bez duše a naříkal. Jednou večer ale dostal nápad, zasedl k počítači a najel na stránku, kde slibovali partnera podle svých snů. Jednoduše řečeno-seznamka. Matouš byl ohromen, kolik žen mu ihned napsalo a tak prsty jezdil po klávesnici jako o závod. Po nějaké době se konečně seznámil s někým, s kým si rozumněl...

Vysoká, štíhlá blondýnka s nepřirozenými implantáty na hrudi vstoupila do pokoje Jeníčka a Mařenky. Prohlédla si pečlivě uklizený pokojíček a ruce si založila na prsou, až ji z trička vykoukl pupík s lesklým kouskem kovu uvnitř. Jeníček k ní zašilhal jako hladové štěně, toho si všimla Mařenka a zasadila mu bolestivou ránu do zad. ,,Otec chce s vámi mluvit " blondýna vyfoukla bublinu tak velkou, až se skoro dotýkala jejího nosu. Jeníček a Mařenka se poslušně zvedli a zamířili do kuchyně za jejich otcem. Ten seděl za jídelním stolem, v jedné ruce noviny, v druhé hrneček s extra silnou kávou. Kruhy pod očima jasně ukazovali na probdělou noc, kdy zřejmě přepočítaval své úspory a peníze v rodinné kasičce. Děti si slušně posedali naproti otčína. Ten si ještě chvíli četl, než si všiml dětské společnosti. Poté odložil noviny, usmál se na své milované potomky a řekl něco, co se Jeníčkovi s Mařenkou zarylo hluboko v paměti. ,,Rozhodli jsme se, že už nebudete chodit do té nudné základní školy ve Starém městě, ale zítra nastoupíte do vojenské školy v sousedním Německu". Když si všiml jejich šokovaných obličejů, pokusil se o úsměv, jenže to už se k němu přihnala blondýna a majetnicky ho objala. ,,Nejen že se tam naučíte jak přežít v přírodě, ale mi s Matouškem budeme mít dost času, abysme se vzali " usmála se jedním ze svých falešných úsměvů a zatřepala ručkou, na které se jí třpitil zlatý prstýnek.
A jak tatínek s macechou řekli, tak se i stalo. Hned ráno bylo u jejich vily nablýskané auto.Tatínek se snažil nacpat do kufru auta snad celý dětský pokoj, zatímco blondatá macecha kouřila jednu cigaretu za druhou. Děti jen stěží skrývali slzy, ba i obrovskou zlost z neúčasti na svatbě. Mařenka ale měla pocit, že se jich jejich nastávající macecha snažila zbavit. Chytrá holka.
Ve vojenské škole sourozenci pochopili, jak bude těžké přežít do večera. Jakmile přijeli, jejich zavazadla byla hozena k ostatním a jeden z pracovníků jim ponechal jen pár kousků oblečení, včetně spodního prádla. Mařenka protestovala, že je to nehygienické, nikdo ji ale neposlouchal a místo toho dostala trest za nekázen a drzosti v podobě pěti koleček kolem celého areálu školy. Jeníček si mezitím udělal procházku do školní jídelny, kde zjistil nedostatek sladkostí. Později si v pokoji přečetl pravidla školy, kde jasně stálo černé na bílém, sladkosti byly zakázány. V tom okamžiku se vrátila Mařenka. Byla celá špinavá, upocená a v obličeji rudá. Jeníček začal přemýšlet, jestli by se někde nedalo sehnat lano, aby se jeho utrpení zkrátilo.

Situace se zhoršila tehdy, když si Jeníček všiml,jak ho ve sprchách mlsně pozoruje dozorce jménem Waltr. Byl to statný muž tak kolem třicítky, vlasy jako každý pracovník školy zastřižené na krátko. Měl hluboký pohled, ženy mu určitě nemohli odolat. Většinou nosil volnou košily všech barev s uplými džíny a to i přes parné počasí venku. Prostě chlap jak má být... alespoň fyzicky. Jeníček měl tušení, že s ním není zdaleka nic v pořádku. Nikdy se na žádnou z žen nepodíval, spíše se rád díval na malé chlapce a děvčátka. Hlavně na něj a jeho sestru. Když byl hotový, omotal si kolem pasu ručník a sebevědomě zamířil ke dveřím . Dozorce jakoby na to čekal, chytil Jeníčka za hubenou paži a přitáhl k sobě. Jeníček v šoku klopýtl a nebýt jeho sevření by ležel rozpláclý na zemi. Waltr si zřejmě myslel, že se mu Jeníček plně oddává a rozepl si poklopec. Jeníček s hrůzou zařval, v hlavě mu utkvěl jediný cíl a to útěk. Vymanil se z jeho sevření a rozeběhl se ze sprch ke svému pokoji za Mařenkou. Cestou mu mezitím spadl ručník, takže kamery zaznamenaly nahého, ukřičeného chlapce. Kdyby jen Jeníček viděl, jak se hlídači u kamer baví. Waltr to ale nechtěl vzdát tak snadno a rozeběhl se ihned za ním. Díky dobré kondici Jeníčka rychle dobýhal, ale ten mezitím vletěl do svého pokoje a zamkl se. Waltr tak hlavou narazil do dveří. Za dveřmi bylo slyšet pár sprostých něměckých slov. Jeníček nelenil, rychle z pod postele vytáhl schovaný SMSkovač 3000. Za pár chvil do školy dorazil rozhořčený tatínek s policií. Waltr byl okamžitě zatčen za obtěžování nezletilého a Jeníček s Mařenkou odvezeni zpátky domů.

Za pár dní se konala svatba, oba sourozenci byli přítomni. Tatínek celý zářil, blonďatá macecha si žvýkačku neodpustila a tak vyfukovala bubliny i při obřadu. Vše dopadlo dobře, manželství sice vydrželo jen rok, ale to už je jiná pohádka.
Konec


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Patriss Le Hatake Nara xDD Patriss Le Hatake Nara xDD | 28. září 2009 v 10:04 | Reagovat

Víš co pro mě bylo hrozný? Ty jsi jak jsme to psali nebyla ve skole a ja celou celou pohadku musela cist u toho jsem se furt tlemila...xDDD

2 Mari-baka Mari-baka | Web | 28. září 2009 v 10:52 | Reagovat

ahoooj tak jsem na blog konečně dala první úkol SONFFP do kterýho jsi se kdysi dávno před prázdninama přihlásila xDDD celkem brzo co? xD

3 Balip Balip | Web | 28. září 2009 v 14:20 | Reagovat

[1]: Promíň xD

4 Katrin de Montez Katrin de Montez | 30. září 2009 v 17:06 | Reagovat

jo to si majdi ještě pamatuju to měla celá třída záchvaty hlavně ty a já XD

5 KoN-DoOoM xD KoN-DoOoM xD | Web | 3. října 2009 v 22:08 | Reagovat

*umřela* holka....ty mi dáváš :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


free counters