Listopad 2009

14.11.09...Balip.Žije ještě vůbec?

14. listopadu 2009 v 13:05 | Balip
Ano, žije. Jen se nemohla dokopat k tomu, aby o sobě dala vědět. Lenost je příšerná vlastnost!

V posledních dnech přemýšlela o svém blogu. Dívala se na počet návštěv a nijak ji nezaráží fakt, že blog moc lidí nenavštěvuje, protože ví, že v poslední době to tu zanedbává. Ale znáte to, je zima a člověk je rád doma v teploučku. Nenapadne ho sednout si ke klávesnici a něco srozumitelného napsat. Navíc, když ví, že všechny tyhle články zůstávají bez komentářů.
(Ok,ok jak kdy xD)

Před pár dny jsem po cestě do školy přemýšlela nad povídkou Fast atom. Je tam několik věcí, které mi nesedí a proto je budu muset ještě změnit, než (konečně) ji začnu znovu psát. Vím, že pár lidí už na ni dost dlouho čeká, ale nebudu sem dávat něco, co je odfláknuté. Navíc, nejsem i jistá, jestli ten humor co do něj dám, bude opravdu vtipný...Protože v poslední době, jak jste si jistě všimli, píši většinou tragickou či dramatickou (většinou) jedno-
rázovku. Ale těch pár jedinců, co mi už trpělivě nejméně půl roku domlouvá, ať ji začnu psát potěším...Opravdu.

Mimochodem, také jste si všimli, že jsem dlouho nepsala Příchuť slz? Včera jsem se dívala na rozepsaný díl a myslím, že ho někdy v průběhu víkendu a dvou dní volna snad dopíšu....Alespoň se o to pokusím ;)


free counters